Gaminator o Novomatic – сo to za maszyna hazardowa?

Gaminator o Novomatic - сo to za maszyna hazardowa

Zastanawianie się, jak wygrać w automatach popularnej austriackiej firmy Novomatic, jest tym samym, co zastanawianie się, gdzie chowane jest złoto.

W świecie hazardu ten dostawca oprogramowania umocnił swoją pozycję, udostępniając popularne gry online… Nie są to jednak jedyne momenty, jeśli chodzi o Novomatic. Udowodnił swoją wartość w innych aspektach, wśród których znajdują się cechy automatów, bonusów i zalet, które daje graczom.

Jak dopuszczalne jest wygrywanie w automatach Novomatic? Bardzo dopuszczalne! W Book of Ra, jednym z najbardziej rozpoznawalnych automatów na świecie, można otrzymać 500 000 $ za jeden obrót!

Co to jest Gaminator?

Gaminator to specjalny automat do gier firmy Novomatic, niegdyś duży przełom w grach. Pozwalał wybierać spośród wielu gier – zwykle do dziesięciu. A gry były z nowej linii – Book of Ra, Lucky Lady’s Charm, Dolphin’s Pearl itp. Te potwory są dystrybuowane przez Austriaków do dnia dzisiejszego, tylko znacznie ulepszone i zawierają już kilkadziesiąt miejsc, całą bazę danych. Stąd przyszła inna nazwa – Multi Gaminator.

W rzeczywistości na oficjalnej stronie Novomatic urządzenia te noszą nazwę GAMINATOR®. Oczywiście są znacznie prostsze niż nowoczesne modele wyposażone w kilka monitorów, futurystyczne krzesła – takie projekty bardziej przypominają atrakcje wirtualnej rzeczywistości. Teraz słowo „gaminator” straciło swoje pierwotne znaczenie i jest używane przez każdego.

Online jest pełen stron spekulujących na ten temat. Są nawet ludzie, którzy wieszają etykietę „Gaminators” na produktach Igrosoft i Bóg wie, co jeszcze. I tutaj dochodzimy do bardzo ważnej kwestii – skryptów.

Oryginalne Gaminatory czy podróbki?

Oryginalne Gaminatory czy podróbki

Znalezienie prawdziwych automatów Novomatic w Internecie jest bardzo trudne. Problem Igrosoftu, problem Novomatika i wielu innych starych programistów polega na tym, że byli „hakowani” od dłuższego czasu. Inaczej mówiąc , istnieje wiele emulatorów i kasyn skryptowych. I w przeciwieństwie do oryginalnych automatów, właściciele takich zakładów mogą według własnego uznania regulować zwrot z automatów.

Automaty Novomatic są naprawdę dobre. Przynajmniej przez taki czas byli tacy. Za jeden bonus możesz odzyskać z odsetkami. Bardzo długi cykl gry jest kolejną ważną cechą produktów austriackiej firmy. Krótko mówiąc, to jest prawdziwa religia. I właśnie dzięki takiej nostalgii oszuści zarabiają pieniądze.

Bonusy

Gracze zawsze chętnie grają tylko z bonusami. W tym trybie jest więcej czasu na utrzymanie się na powierzchni. Ale jest problem, premie szybko się kończą. Konieczne są bonusy w grze.

Niestety, bez względu na to, jak opłacalna może być premia, nadal nie będzie wystarczająca, aby przewyższyć twoje matematyczne oczekiwania w strefie dodatniej: zwrot z Księgi Ra wynosi tylko 94,26%. O tym poniżej.

Wypłaty

Oryginalne automaty Novomatic dają średnio około 95%. Ta sama Księga Ra – 94,26%, która jest bardzo mała jak na współczesne standardy. Jak myślisz, ile oddają takie maszyny w kasynach skryptowych? Może być 80%, ale nawet się o tym nie dowiesz. Inni przebiegli oszuści robią inaczej. Gromadzą statystyki dla każdego gracza i sprawdzają, ile wygrali / przegrali i jak bardzo wartość różni się od średniej. Jeśli dana osoba dużo wydaje, mogą również zacisnąć slot na jego korzyść, aby jeszcze więcej wydał. Tak czy inaczej, tylko kasyno pozostaje zwycięzcą.

Gdzie znaleźć oryginalny Gaminator?

Tylko kilka kasyn w Internecie specjalizuje się w oryginalnych automatach do gry w szczególności od Novomatic i Gaminators. Niektóre z nich współpracują z producentem i działają na podstawie licencji.

W rzadkich przypadkach austriackie automaty do gry można znaleźć w dużych kasynach online wraz z produktami innych firm – NetEnt, Microgaming, Quickspin itp. Ale to wciąż wyjątek. Z niewiadomych przyczyn Novomatik ma bardzo rygorystyczne wymagania wobec swoich klientów. Najczęściej niewykonalne.

Wnioski

Kolekcja Novomatic ma wiele slotów: Katana, Dolphin’s Pearl, Lord Of The Ocean, Lucky Ladys Charm, Fairy Queen, The Alchemist, Magic Princess … Jeśli twój bankroll nie ma kilku tysięcy zielonych, nie ma dla Ciebie sensu probować „oswoić” te gry. Zawsze jest nadzieja, że ​​zostaniesz milionerem od pierwszego obrotu, ale jest tak mała, że ​​tutaj wszystkie oczekiwania są daremne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *